メインコンテンツにスキップ

Staże i praktyki w IKEA Industry

Zbąszynek, Poland - 勤務地を探す エンジニアリング & テクノロジー Intern

職務記述書

Company description

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarzamy meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów sklepów IKEA. Produkujemy na potrzeby IKEA i dlatego jesteśmy czasem nazywani „własną produkcją IKEA”.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Chcemy być dobrym przykładem we wszystkich aspektach biznesu, przy czym niezwykle ważni są dla nas pracownicy i zrównoważony rozwój. Dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko, korzystać z zasobów w zrównoważony sposób i wytwarzać więcej za mniej. W ten sposób przyczyniamy się do niskich cen, oferowanych w sklepach IKEA.


Job description

Dołącz do nas, zdobądź cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie. Co jeszcze na Ciebie czeka? Ciekawe projekty, współpraca z ekspertami, przyjazna atmosfera, a wszystko to oparte na work-life balance!


Qualification

Studenci kierunków technologia drewna, projektowanie mebli lub pokrewnych (studia inżynierskie


More Information

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku. 

Rozwijaj swoje kompetencje i buduj doświadczenie zawodowe z IKEA Industry! My oceniamy Twój talent, a nie kierunek studiów.

W wiadomości do rekrutera napisz jaki rodzaj współpracy Ciebie interesuje, w jakim obszarze i na jaki okres.